| xGypsyQueen a întrebat:

Care vrea >voturi?: Deci am nevoie de niste comentarii pe SunPhoto [un site, cei logati stiu de ce :)) ]. Am doar cateva albume >:D< Hai va rog niste comuri :x http://xcopilfarasentimente.sunphoto.ro/

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Mda, sunt dragute. Dar, sunt ale tale? Pt ca pe unele ai scris "summer" peste niste nume.

2 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Ok, atunci.Scuze si mersi pentru funda happy.

| xGypsyQueen explică:

@beibeeee. da sunt ale mele :d [ Adica nu le-am copiat de la nimeni. ] Le am dp Deviantart si de obicei pe acolo mai scrie si cate un nume pe poze.