| jumbO a întrebat:

Caree stie un site de statusuri foarte frumoase interesante, cool etc ...va rog mult!` dar fara statusuri de genu. : hai la o bere. dnd ca`ti dau ignor. stitsi voi `. darr. as vrea pentru fete! `. multumesccc! :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
:x

6 răspunsuri:
| jumbO explică:

Multumesc./. cel mai mult mi-a placut de la anonim love struck `

| jumbO explică:

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Ce cRezi u deSpre mine e doar o coNcluZie...nu ma cunoSti si asta duCe La iluZie

Viata’i doar un text. Morala e aceeasi o sti. Fa’o pana la capat, Maine nu sti ce va fi

^^. ºAzi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme love struck ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ >; d.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nu-ti fåce griji oh go on ´!

Are acel ceva
Atat de simpla, naturala
Ea e pur si simplu ea
Atat de simpla naturala*

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

Se intampla ceva mult prea ciudat!
Am intalnit un baiat,
M-a fermecat!:X
Era simplu, si timid.
Dar pe loc m`a cucerit! :X

Eu Asa Sunt. Asa Voi Ramane. Daca Ma Placi E Bine. Daca Nu. Obisnuieste`te!

Imi d0resc så trec prin råzb0i in d0i, noi d0i, d0i c0pii care viseazå la soare dupå ploi!

Cand vezi ca totu`i la fel incepi sa crezi ca si maine va fi ca ieri, ca si azi.

Aceleasi necazuri, cacaturi...aceleasi porcarii, te simti de parca ai trai mereu aceeasi zii.

| Unique_8782 a răspuns:

Www.statusuri.ro cel mai tare :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era unu laughing am vrajeala necesara pentru. orIce domnishoara smug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer eu tot caut si nu gasesc as vrea sa te ajut dar n-am cu ce