| jonydd a întrebat:

Carei treaba cu cheat engine am vazut ca se poate sa schimbe iteme la metin2 cum fac si eu asa? am united nu conteza ca doar se vede dar vreau si eu mersi :funda

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Chestia aia e o prostie, mai ales pentru jocurile online, un prieten de-al meu a jucat cu hacku-l asta la metin si i s-a blocat tot contul (blocat, nu banat) nu mai putea sa se miste cu nici un personaj etc.
Mai bine nu-l folosii p'asta cauta hackuri de pescuit pentru metin2 sunt cele mai bune, atat am avut de spus.
Bafta!

| jonydd explică:

Pai si de unde sa iau de pescuit da-mi si mie un link ceva mersi