| anonim_4396 a întrebat:

Careva o parere despre Sugardaters.ro? Merita sa cumpar premium sau ba!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Adica un fel de prostitutie legala, dar toate siteurile astea de dating observ de cativa ani ca sunt scammeri care iti iau bani au profiluri false etc deci ar fi bani pierduti aiurea.
Daca in viata reala nu poti gasi pe cineva nu te astepta sa gasesti pe siteuri care mai de care mai dubioase jumatatea sau persoane pentru o aventura.
Mi se pare de rasu plansu ca avem platforme si printre ele mascat si Facebook si Instagram fac lucrul asta in care botiste tunate isi gasesc mosii cu bani, care sa le tina la adapost si sa le faca sa duca un trai bun fara munca.
Eu zic doar atat dupa sac si petec romanii cu romanii si tiganii cu tiganii, cei frumosi cu cei frumosi si cei urati cu cei urati, asa ar trebui sa functioneze legea naturii nu in alt mod! Unde exista diferente prea mari de varsta si statut financiar etc atunci se numeste prostitutie!