| EuphoricEyes a întrebat:

Carolina din serialul "Internatul" care este difuzat pe axn sau axn crime moare?sadSunt foarte curioasa si vreau sa aflu! Pe internet gasesc multe variante ca a murit ca nu a murit.Pana la urma care e adevarul? Astept raspunsuri! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

A murit...

2 răspunsuri:
| Andrey10Alex a răspuns:

Nu a murit

| victoria34521 a răspuns:

Am vazut finalul filmului si a fost rapita de Camilo la fel si mama lui Marcos si a Paulei, dar cam pe sfarsitul episodului o gaseste Marcos si il omoara pe Camilo. apoi iti inchipui.happy end!