| Alecsanndraa a întrebat:

Cartela cosmote Bonus 48 Energi este gratuita? Si este cu numar?
As vrea o cartela cu numar pe care sa imi activez extraoptiunea aceea cu 2000 de minute si 2000 de sms-uri.

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Aceea cartela este gratis, dar ii musai sa o incarci cu minim 4 euro sa o activezi si sa poti activa acea optiune. Timp de 48 de luni la reincarcare o data pe luna, o sa primesti cate un euro bonus.

1 răspuns:
| Beke_Lajos_1976 a răspuns:

As vrea o cartela cu numar pe care sa imi activez extraoptiunea aceea cu 2000de minute si 2000 de sms-uri