| Leea1234 a întrebat:

CASTIGA ROMANIA IN SEARA ASTA?

Răspuns Câştigător
| mIsTeR a răspuns:

Eu tin cu romania, ce najpa kta celelalte tari:-& si nu zic asta pentru ca iubesc romania ci pentru ca nu-mi place cum knta

10 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nu uitaţi de influenţele politice...cu să câstigăm?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Deja stim rezultatul, am castigat... experienta...

| Leea1234 explică:

Se pare ca nu am avut noroc nici anul acesta! multumesc celor care mi-au raspuns!

| Criiss16 a răspuns:

Ehh.eram segura ca nu o sa castige si din pacate asa a fost.sadPacat.Melodia Elenei a fost buna dar daca nici vecinii nostri nu ne-au votata atunci ce sa asteptam de la celelalte tari?tongue

| gabrielutzu a răspuns:

Cine merita cu adevarat.

| Ecaterina a răspuns:

Era previzibil cistigatorul Eurovisionului 2009!

| alexam a răspuns:

Ce sa castige? daca zici de eurovision, imposibil!

| alexam a răspuns:

Nici nu e normal sa se voteze politic, sau intre vecini, votul trebuie sa fie corect si real! Vorba unui tip de pe youtube: ce fel de ureche muzicala au oamenii din tarile care au dat doar 2 sau 3 puncte Norvegiei? laughing Normal ca nu poate 1 tara sa primeasca doar maxim de punctaj dar... macar sa se acorde puncatj pe bune, nu pe alte criterii. Mie personal mi s-a parut f slaba asta cu Elena Gheorghe, cred ca mai bun loc ocupam daca pleca Tina cu melodia Pleaca! POATE la anul sa trimitem ceva cu adevarat bun, nu aranjat. Ca si la noi se aranjeaza,, la greu,,!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da castiga lada cu ca...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce melodie sa castige? cea pentru copilasi?