| optimistul a întrebat:

Cat cedeti ca va mai rezista pamantul?

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pana la Big Crunch(Marea Contractie), cand universul va redeveni un punct prin concentrarea materiei.Asa spun savantii; dar cine stie cu siguranta CE VA FI, cand nu exista certitudine nici cu privire la CE A FOST?

| BlackVeil a răspuns:

Inca vreo cinci decenii?

| Biu90 a răspuns:

Nici nu sti ce sa mai crezi dupa atatea si atatea teorii dar cred ca va mai rezista. Cred ca mai sunt multe lucruri care trebuie sa se intample

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca continuam sa-l poluam mult nu va mai rezista deja se simnte efectele poluarii insa mai putem salva pamantul daca suntem mai ecologici, ar trebui ca la fiecare taiere a unui brad sau copac sa plantam inapoi unul sunt multe de facut ca sa putem salva pamantul