| bkmad a întrebat:

Cat costa hainele de la Bershka din Bucuresti? blugi tricouri. si minimul pretului?

3 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

Pai eu am o multime de tricouri din bershka pe care le-am luat cu 40 de lei plus/minus. tricourile sunt in jur de 40 lei, dar se gasesc si de 70 de lei, si de 20 de lei(la reduceri). Iar blugii sunt in jur de 100 de lei.

| PeStraziGoale a răspuns:

Blugi sunt peste 100 lei in Sunplaza, iar tricourile sunt intre 20 lei si 70-80 lei happy

| cuteandfunny a răspuns:

Pai cel mai ieftin tricou e acolo cam 700-800 de mii si preturile merg cam pana la 6 mil (inclusiv incaltaminte zic, din cauza asta pretul e mai ridicat la haine e cel mult pana in 1 mil 500- 2 mil )
Blugi sunt cam 1 mil 500 pot ajunge chiar si pana la 2 mil, iar tricourile maxim 1 mil jumate