| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa lentilele de contact?

Răspuns Câştigător
| anonimsiatat a răspuns:

151,00 RON

Lentilele de contact ACUVUE 2 COLOURS NUANTATOARE(6 pack):
- disponibilitate in 3(trei) culori
- culoarea este incorporata in lentile
- suprafata anterioara cu 3 raze de curbura si profilul subtiat al marginii
- design imbunatatit al periferiei medii
- protectie UVA si UVB.

Avantaje:
- optiuni multiple de culoare
- pigmentul nu intra in contact cu structurile oculare
- confort exceptional
- manevrabilitate superioara
- ajuta la protectia tesuturilor oculare impotriva radiatiilor UV.

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

In jur de 100 ron.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai, depinde...

daca este nevoie de ele doar pentru. schimbarea culorii ochiilor, gen50 lei, deci mai ieftin deact ochelarii

daca vrei pentru. vedere, ATENTIE! nu cumpara din supermarket, du-te la oftalmolog, pentru a iti spune de care trebuie sa cumperi, iar ele vor fi mai scumpe deact ochelarii

| valy606 a răspuns:

Depinde daca vrei doar pentru schimbare culori okilor costa in jur de 50 ron...iar daca vrei pentru vedere sfatul meu este sa mergi la oftalmolog