| LoveForShania a întrebat:

Cat costa o epilare definitiva? Si de la ce varsta te accepta acei,, doctori" pentru a efectua acest,, proces"?

4 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Nu stiu pretul, dar stiam ca trebuie sa ai peste 18 ani...

| angelinthedark a răspuns:

Habar n-am nu imi pasa e scump asa ca nu te complica, ma gandesc ca peste 18 ani trebuie sa aihee hee, acum pe bune, epilarea definitiva este un proces ceva mai lung, adica nu din prima iti dispare, mai multe sendinte si ai nevoie de o suma groasa ca nu e ieftin deloc, nu stiu varsta cred ca oricum sa fi major(ma gandesc), oricum epilarea nu e definitiva (cat traiesti), e pentru cativa ani, in jur de 3-4-5 ani.

| EnVogue a răspuns:

Salut,

epilarea definitva costa in functie de zona corpului care vrei sa o epilezi.
Iti prezint preturile de la salon En Vogue din Cluj-Napoca:
Mustata - 130 lei sedinta
Axila - 250 lei sedinta
Inghinal Partial - 250 lei sedinta
Inghinal total - 450 lei sedinta
Brate scurt - 450 lei sedinta
Picioare scurt - 650 lei sedinta

Daca iti iei la pachet, toate sunt mai ieftine si poti beneficia si de promotii. Numarul sedintelor depind in functie de firul tau de par.

Sper ca ti-am fost de folos!

| sarpe65 a răspuns:

Epilare definitive cu ulei de furnici scapi de par toate viata http://www.okazii.ro/......a112635170