| BaLOnAs99 a întrebat:

Cat costa un Corby Pro si de unde il pot cumpara in Timisoara? E adevarat ca costa 800 lei?

Răspuns Câştigător
| DjLexaa a răspuns:

CorbyPro am avut si eu (dar mi l-au furat) chatterbox si e superr marfa telefonul.Eu in Bucuresti l-am gasit la Cosmote cu 900lei.Deobicei nu toate magazinele il au.Si telefonul se aseamana cu Delphi.Ai putea sa te duci la mai multe magazine de telefoane si sa intrebi de el si poate ca poti sa faci un abonament ca sa mai scada din pret. Baftaa! fundita?>big grin