| Bubuu a întrebat:

Cât costă un Zynerit la momentul de faţă? Pot să mi. l cumpăr şi fără prescripţie de la medic? Repedee! Fundiţă... xD

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

32 de lei, fara prescriptie.

2 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Nu iti trebuie prescriptie.Iar pretul cred ca este in jur de 20 pana in 30 de lei, nu stiu sigur.

| Patrăţel a răspuns:

Preţul estimativ este de 30 ron.
Numai după un control medical dermatologic poţi lua acest medicament care are efect local. Sunt persoane la care acest medicament nu a avut niciun efect pozitiv.
Poţi cere la farmacie batonaşe care au rolul de a usca coşurile şi o cremă de faţă antiseptică care ajuta la estomparea acestor coşuri inestetice.
Sănătate cu un ten curat şi frumos şi luminos.