| o.noua.personalitate a întrebat:

Cat de bune sunt genele falese la 2 lei? cat rezista? si ce gene as putea folosi sa ma tina pentru o nunta? cam la ce pret? Sunt domnisoara de onoare.si as vrea sa dau cat mai bine.am o rochie gen... un albastru mai inchis.imi puteti da si niste sfaturi cu ce culoare sa ma machez? Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| KATTY_9143 a răspuns:

Daca vrei sa iti cauti gene uite un site www.genefalse.ro acolo iti poti alege marimea, culoarea, pretul si marca de la are vrei.
Incearca un machiaj nu foarte strident daca culoarea rochiei este metalizata, si unul care sa fie in cotrast cu rochia http://www.salondenises.ro/images/d1c6815e6e5df5b4.jpg

NU sunt sigura ca genele false la 2 lei sunt foarte bune se pot dezlipi si strica tot farmecul machiajului.

:d funda?