| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des chiulesti de la scoala?
P.S.Eu n-am chiulit niciodata si nici n-am de gand.

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

Foarte bine faci sa continui asawinking problema este urmatoarea chiulesti uh la ora dar nu poti chiuli mereu si cand te-o prinde ai incurcat-o ca unor profesori nu le place sa chiuleasca copii de la orele lor. nu int dc sa chiulesti daca ti-ai scris ti-ai invatat zic ca astepti cu drag orawinking:*
P. S: eu n-am chiulit niciodata:*

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta inseamna ca inca nu ai ajuns la liceulaughing
Acolo se chiuleste in grup si daca nu te conformezi ai dat de dracu.Adica de dracilaughing
Oricum nu se intampla mai mult de 2 ori pe anoh go on

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O sa iti schimbi parerea cand o sa treci la Liceu. Nu chiulesc foarte des, decat atunci cand e nevoie.hee hee

pa, pa.

| Alexandru a răspuns:

Ce sa mai chiulesc din clasa a unsprezecea, de cand invat de dimineata? Cand invatam dupa-amiaza era altceva. Se insera devreme si treceam rapid pe langa portar. Acum nimic. Sta diriga de parca ar fi spion federal sa se uite la poarta sa vada nu cumva iese si vreunul cu cravata galbena?
Si daca respectiva diriginta mai este si profesoara de religie, atunci mai bine stai la ore decat sa ti se tina morala 20 de minute cel putin.

| kry5tyna a răspuns:

Pai, nici eu n-am chiulit niciodata(nu imi place)... iar daca ar afla parintii ca am chiulit...:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De curiozitate...cati ani ai? intru clasa a 8 si am 2 chiuleli la activbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bv tie! doar azi am tras chiulul! deci e prima data. o singura ora doar am de gand sa lipsesc ca zic ca am adormit. si bine faci ca nu ai de gand mai ales daca nu sti sa minti pentru ca te pot prinde... eu in schimb n-am nici o problema din cauza ca eu sunt un copil,, model" sau ma rog am fost pana azi laughing