| Debb. a întrebat:

Cat de importanta este educatia in formarea unei tari? Fuuuunda!

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Este atat de importanta, precum fundatia pentru casa. Practic, fara educatie, ar fi un haos total.

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai daca nu am fi educati,ar fi un haos total,nu ar exista reguli, politele, nimic.fiecare ar face ce ar vrea.am fi mai rai decat animalelehee hee

| Primo a răspuns:

Educatia este importanta dar dupa parerea mea cea mai importanta educatie sunt cei 7 ani de acasa pentru ca degeaba avem facultati daca nu stim sa respectam un om happy parerea mea

| AloneQsFini a răspuns:

Eah,nu prea importanta.Adica,la ce te ajuta,cel putin pe tinelaughing. glumesc
Educatia este cel mai important factor, o educatie bune duce la o gandire sanatoasa.Cei mai mult oameni, ma refer in special la romani, gresesc 90% in mentalitate iar din 10% fac parte copii limitati rational.happy
Sper ca te-am ajutat! Pa:*