| angel_7075 a întrebat:

Cat de mult va place scoala? si de ce va place sau dc nu va place argumentati ia sa vedem cine raspunde love struck

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Mie nu prea imi plac orele alea plictisitoare...mate roamana... rolling eyes
Imi place extrem de mult la geografie ca facem caterinca DE profulaughing)e batranlaughing
Imi place si la ora de istorie si civica(avem aceeasi profa) ca facem caterinca CU profa si radem si vorbim despre toate prostiile cu ealaughing
Pe o scara de la 1 la 10, as zice 8thinking
Daca nu ar fi teme si atata de invatatrolling eyes

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am scapat de ea de mult, ma plictiseam acolo si nici cu lumea nu ma prea intelegeam mai ales eram prost vazut de majoritatea ca sunt rasisti si cum noi romanii santem rau vazuti in spania ce sa-i faci asta e. Putini colegi erau de treaba acolo.

| User a răspuns:

Pe-o scara de la 1 la 10?
-17.

| alessia a răspuns:

Pai pot sa spun ca imi place.deoarece nu ma plictisesc deloc(cateodata)dar cand am ore naspa nu prea imi place. dar trece repede.deci.in general imi place.de exemplu acum nu vreau sa iau vacanta...crying(

| Muflă a răspuns:

Aș putea scrie o poezie despre ea... stai, am făcut-o. Pomenea ceva de acid sulfuric între bucile cui a inventat tezele și m-am gândit să n-o postez aici.

| SoNevable a răspuns:

Nu imi placelaughing e naspatongue avem prea mult de scris si prea multe de facuttonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue

| AndreiCorbu95 a răspuns:

Ador scoala dar urasc temele de casa
Pai ori suntem la scoala ori nu mai suntem
Si stiu ca voi regreta zilele de scoala crying

| SwEeTnEsS a răspuns:

Mie nu chiar imi place scoala, ca sunt lektii, dar nici nu imi place acasa, deoarece la scoala esti impreuna cu prietenii dar acasa singura...cam atit.

| Lylia a răspuns:

Mie imi place scoala pentru ca stiu ca fara o scoala, un liceu si o facultate, in viata nu voi putea face nimic. In afara de asta, ma ajuta pe mine acum sa iau anumite decizii si sa fac ce e mai bine.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place scoala. in afara de ora de desen, istorie, latina imi plac toate orele pentru ca profesorii mai glumesc cu noi si suntem un colectiv. adica ne avem unii pe altii, ca o familie, o a doua familie. mie imi place scoala mai ales pauza. Tie iti place scoala?