| mutuu23 a întrebat:

Cat de naspa este un coleg deal vostru

Răspuns Câştigător
| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

MAXIM, am spushee heelaughing
Colegii de clasa sunt uneori km nesimtzitzi, mai baga cate'o replica gen"daca nu te cunojteam as fi spus ca esti ametzita de "beep" "laughing j' tot felul de chestii d'asteastraight face
In rest este unul care intodeauna comenteaza de mine, j' din kuza lui prt meu si'ia fqt la inceput on parere grsita depsre mine.Intodeauna ma ia la misto si' ne injuram reciproc, dar daca ma gandesc bine. o data m'a ajutat sa agat un tiphee hee... Orikum el tot antipatic ramanestraight face

4 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Ooo laughing ingrazitor rolling eyes colegu` de banca at wits' end deci il urasc frustrated suntem colegi de lagradinita si de cand ma stiu tot cu el in banca stateam rolling eyes uff ce ghinion pot avea. pai imi ia caietelele fara sa`mi spuna si si le duce acasa sa`si copieze lectiile (sufera de chiulangita acuta ) si eu trebuie sa cer de la toata lumea caietele sa`mi rescriu lectiile angry. altadata ma loveste peste fund sau peste cap fara nici un motiv, am impresia ca e nebun! laughing. sau cand ma intreaba in ore sau la teste ce avem dupa acea ora at wits' end

pff angry nu va doresc colegi de acest gen laughing de cand l`am cunoscut tot astept sa vina clasa a8a sa scap de el love struck si uite! a venit :X scap de el :X yee :X laughing

| Eu4EverX a răspuns:

Din fericire nu am astfel de specimene, ma inteleg bine cu aproape toti colegii dar am un coleg care tot ma prinde de fund dar am eu ac de cojocul lui!

| dailydaisy07 a răspuns:

E oribil! ma trage de par, imi umbla in ghiozdan, ma bate si mai rau chiar defata cu profesorii!

| Aicilef a răspuns:

Atat de naspa ca ma tachineaza tot timpul.