| anonim_4396 a întrebat:

Cat de tare doare un tatuaj pe exteriorul antebratului?

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu ar trebui sa doară foarte tare deoarece acolo nu ai vene mari, vase de sânge care sa fie afectate de ace atunci când îți faci un tatuaj, majoritatea fiind în în exteriorul antebrațului. O sa simți totuși ceva dar este ceva cremă care îți amorțește mana dacă te doare prea tare ( bărbații adevărați nu folosesc crema aia)

| HereToHelp12 a răspuns:

Depinde foarte mult de propriul tău corp, pe alții ii pot durea pe unii nu, dar in principiu durerea e suportabila