| dulcika a întrebat:

Cat face un barbat+o femeie?
dau fundita:-d pentru raspuns corecthappy

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Hmm depinde de unghiu din care privesti laughing

de obicei o pereche. un cuplu. doua inimi se transforma in una si alte dulcegarii de genu...

impreuna fac un bebe.sau mai multi smug
amandoi daca au salarii bune se fac milionari rolling on the floor

dar daca femeia este naomi? O. o rolling on the floor)) atunci cad celelalte variante de mai sus thinking

21 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Unul..raspuns corect! big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Un cuplulaughing

| dudu_4306 a răspuns:

O inima?

| Arthur a răspuns:

Un bebellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la copii, pot sa faca si gemeni tripleti, octupleti etc laughing. As zice... un intreg big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 oameni
happy

| Lor3naXD a răspuns:

Un cuplu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 oameni?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o fundita nu ma ridic din pat.

| StarDust a răspuns:

Uh big grin ieeee am raspuns corect \dancing laughing multumesc de fundita kiss kiss

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

"Noi n-am fost niciodata doi, ci unul singur amandoi, salbatic cuplu-nsingurat, pe care timpul la uitat... "

| Betty18 a răspuns:

Un barbat+o femeie=3..al 3lea fiind un mic copiltongue

| valy a răspuns:

Poi ce poate sa rezulte decat un barbat dandu-se cu capul de pereti...ca daca s-ar intampla sa ramanem fara femei...chiar ca ne-am da cu capul de pereti...pentru ca un barbat nu face nimic fara o femeie...

| oaieseaca a răspuns:

Stiam ca nu se mai practiva sclavia. Cat ceri pe ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sarutlaughing

| M4RK a răspuns:

Un cuplu si peste ani se casatoresc apoi fac copirolling on the floor

| withoutme a răspuns:

Te bat k ai dat fundita, ...eu ti-am zis asta,.happy. fac amandoi un copil si sunt 3laughing

| SimpleSergio a răspuns:

Pot sa faca mai multi copii deodata straight face..de ex sextupleti..si atunci sunt 8 big grin deci un barbat + o femeie =8

| . a răspuns:

In viata reala nu fac nimic. In DragonBallZ ar putea face fusion si probabil creatura aia ciudata s-ar numit She-Male! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche