| S0nofS4tana a întrebat:

Cat la suta va place Justin Bieber?

20 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

1% hai să fim miloşi de sărbători laughing

| blueangel99 a răspuns:

0,000000000000000 %
Tu?

Numai bine!

| Isabelamaria21 a răspuns:

0%

| AnneBre a răspuns:

1%.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

-100%,se poate?

| 3mY20002121 a răspuns:

Imi place 100%. FUNDA?

| SimplyTheBest a răspuns:

Sa zic cam 30 %...straight face.nu am pus mai mult deoarece ma omoara febra asta Bieber.

| AiEnmaa a răspuns:

0%

| AndreeaSakura a răspuns:

Spun serios ca 80%.Nu este preferatul meu, dar imi place cum canta.Iar cantecele sale nu suna a manele! Cei care fac manele plagiaza si plus ca manelele au stil oriental.

| Polaris a răspuns (pentru AndreeaSakura):

Versurile-s aceleași, numai că sunt într-o engleză seacă.

| S0nofS4tana explică:

Eu il ador, si chiar nu inteleg de ce la asa de multi oameni nu le place, puteti sa-mi dati un motiv?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Cati ani ai?
12, 13 hai sa zicem, 14? Ei bine dupa varsta asta,cand o sa mai cresti nitel,ai sa vezi ca de fapt nu are voce,ca melodiile lui au versuri simple,idioate,ca are o fata de lesbiana-gay (da, paradoxal), ca are o freza de ca.cat si am mai zis ca nu are voce?
Eu ma indoiesc profund ca exista oameni mari care il asculta.Si asta pentru ca muzica lui,si el insasi este adresat copchilelor care se umezesc la chilotei cand ii vad mufarina la Tv sau concerte.
Oricum,nu-ti fa griji,in cativa ani o sa dispara si fenomenul "Bieber",poate chiar mai repede, mai tarziu, dar o sa dispara.De asta e un jeg si o pata in istoria industriei muzicale.
Cantaretii adevarati,formatiile adevarate,compozitorii ADEVARATI au ramas pana in ziua de astazi,si sunt exemple cate vrei.El nu este nici un muzician/compozitor/cantaret adevarat ca sa ramana in istoria muzicii zeci de ani. Well, poate doar pentru impactul negativ, dar atat.Plus ca mai e si plin de sine, nu se vede ca pe un ca.cat,se vede, citez: "Un Kurt Cobain al zilelor noastre"-hai sa mori tu?! Asta nici ca.catul lui Kurt nu merita sa il linga, nu se ridica nici la nivelul degetelor de la picioare ale lui Cobain.Dar meh, ce sa vorbesc cu o fana Bieber care nici nu stie ce e muzica buna si probabil nici nu stie cine-i Kurt Cobain.

| Polaris a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Versuri: Știi că mă iubești, Știu că îți pasă, Doar strigă oricând Și voi fi acolo... Sună a manea, nu?
Instrumental: Pot să fac același lucru dacă-mi dezacordez chitara și pun un jder să cânte introul de la Nothing Else Matters.
Puștiul este de altfel un cocalar care n-a prins pubertatea (la 17 ani, cum să-ți sune bă vocea așa?). Și hau și bau și hau.
http://www.youtube.com/watch?v=W0Ic2DYvB5Y

| S0nofS4tana explică:

Dar de unde nu stiu eu ca ai zis 100% doar ptt funda?

| 3mY20002121 a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Sti ceva daca nu macrezi treaba ta.

| 3mY20002121 a răspuns (pentru 3mY20002121):

De fapt chiar pentru funda am spus 100%.Pt mine "Justin Biber' este un adevarat JEG! cine il asculta? fetele de 12, 13, 14 ani? daca o pun pe Bunicamea sa cante catamai bine ca el.
justin biber PROSTUL anului.mai bine nu puneai aceasta intrebare.Cum sa iti placa de el cum canta? Canta mai bine si ala care a castigat Romani au talent decat FENOMENUL Justin biber.S-a imboatit ca, a cantat cu Usher nu de alta.

| S0nofS4tana explică:

Am 12 ani, si ok, am inteles dar inca este foarte tanar, adica ce tanar poate un copil, si inca nu stie ce e muzica cu adevarat dar totusi la varsta asta a ajuns sa-l cunoasca o jumatate de planeta ca sa nu zic toata lumea si probabil peste cativa ani va ajunge mare si probabil o sa-si faca melodii mai bune.Dar serios, ai intrebat tu pe cineva daca il cunoaste pe Justin Bieber si ti-a spus ca nu?

| Cristianne a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Ozzy Osbourne.
Îl respect pe omul ăsta...

| simonaalexa a răspuns:

0.1% serios acum...

| Costyn14 a răspuns:

0 % la fel ca restul...