| Danaciocan a întrebat:

Cat timp ar trebui sa fiti prieteni înainte sa va cuplati?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani aveti!
Daca sunteti minori sub 18 ani, poate ca-i bine sa fiti prietenei pana ajungeti al majorta si apoi sa va cuplati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu rezultă de nicăieri un timp anume.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu e o regula. Unii sunt direct impreuna fără sa fi fost prieteni.
Pentru ca intenția lor nu a fost niciodată prietenia.

| Anonima163333 a răspuns:

Pai de exemplu daca vrei sa cunosti o persoana tocmai pentru ca va atrageti reciproc nu trebuie sa fiti deloc prieteni tongue

| just4ubr2015 a răspuns:

Depinde de cum te intelegi cu el poti fi prieten 20 ani si apoi sa va despartiti dupa o luna sau poti fi prieten de o luna si iubiti toata viata depinde de amandoi

| tasr123 a răspuns:

10 ani minim