| anonima63 a întrebat:

Cât timp doare pierce ul in limba? După cat timp o pot folosi foarte bine?

2 răspunsuri:
| SantaClaus123 a răspuns:

Iti recomand sa nu iti faci, se poate intampla ca atunci cand vrei sa ti-l scoti o sa trebuiasca sa iti taie limba in 2 + cand ti-l pune te doare extrem de tare, dupa 3-4 zile ai putea sa il folosesti.

| delya2000 a răspuns:

Daca vrei sa-ti dai pirsing in limba doare, eu mi-am dat pe viu. eventual cand vrei sa-ti dai sa iti dea cu lidocain pe limba sa-ti amoarte sa nu te doara.trebuie sa mananci bine de tot inainte sa-ti dai gaura in limba, sa nu mananci lactate suc acidulat mai multe.si limba poti sa o folosesti intr-o saptamana, si de vindecat complet se vindeca intr-o luna 2 depinde de fiecare om.app e bine sa-ti dai cand e frig afara sper ca te-am ajutat