| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp petreceti zilnic pe TPU?

10 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Depinde.Sunt zile în care nu intru deloc si zile in care stau cu orelele(asta o dată la 1-2 saptamani).
In general stau in jur de 20-30 min.

| RAY a răspuns:

Sunt online pe mai multe site urii nu doar pe TPU, pe internet stau cam toata ziua

| N0xEterniS a răspuns:

Am perioade cand intru cate 1 luna 2, 3 si dupa deloc tot restul anului. Cand intru in luna, lunile respective, intru de multe ori pe zi, dar stau putin, de obicei rasfoiesc pagina principala, vad daca pot ajuta cu ceva, daca am vreo notificare si dupa ies. Nu folosesc TPU ca pe Facebook, nu m-am atasat de nimeni, am vorbit cu foarte putin persoane, deci daca nu stiu sa ajut, ies; altceva nu am ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea mult.

| 393Dan a răspuns:

Intru cam rar, cand imi mai amintesc de TPU si vreau sa vad ce se mai intampla pe-aici. Azi am petrecut vreo ora poate doua aici.

| Bacemi a răspuns:

TPU e unul din site-urile care rămân deschise mereu cât timp sunt pe internet. Mai arunc o privire din când în când. Depinde și de calitatea întrebărilor și ce dispoziție am. Și dacă am cu cine face conversație. Sunt zile în care dau 2 - 5 răspunsuri și atât, adică petrec cel mult jumătate de oră. Sunt zile în care dau vreo 15 răspunsuri, ceea ce înseamnă că stau undeva puțin peste 1 oră. Dar am și zile când am cu cine vorbi și dau 30 - 50 răspunsuri, caz în care stau cam 3 ore cumulat. Am avut ani întregi în care nu am intrat deloc sau intram doar cinci minute și ieșeam, poate fără să răspund nimic. Probabil vor mai fi astfel de perioade. Din 8 ani de activitate cu adevărat activ am fost doar în primii 2 ani și în ultimele săptămâni.

| Tiger7777 a răspuns:

5-10 minute, sunt zile in care nici macar nu intru pe TPU, dar la inceput stateam cate 2-3-4 ore

| Xdreaper21 a răspuns:

Fratele nemessys
Eu stau cam toata ziua pe pc din care mai dau un refresh la TPU sa vad daca o comentat cineva la comentu meu si sa mai rezolv niste probleme handicapate alor unora si daca am o problema o pun
Pe scurt nu foarte mult mai mult seara ziua mumcesc dar nu am o munca grea si cum nu vine nimeni uneori caci e ceva mic eu stau pe pc-ul adus(era pentru inventar dar eu ma joc titanfall pe el XD)

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Destul de putin, 20- 30 de min maxim!

Răspuns utilizator avertizat