| andrey_8401 a întrebat:

Cat timp trebuie sa ma tin de sala ca sa arat ca ronaldo cristiano?

Răspuns Câştigător
| Dirk_7166 a răspuns:

Nu mai credeti toti ce auziti. sa arati ca "zeul" c.ronaldo trebuie sa ai pe langa sala si un still de viata sanatos, gen lasa pc ul nu mai sta toata ziua p mess/cs/fifa/youtube.; iesi afara alearga fa sport/ sau orice actiune care te solicita fizic. si trebuie sa umblii si la haleala. adica mai baga o salata/ un sandwish nu doar lays. chio chips si mec. baftatongue

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Cred ca 10 ani pe putin;-j

| Dennys1521 a răspuns:

2-3 luni

| SevrajBoy a răspuns:

Până termini facultatea, dar să începi de acum, de la 14 ani, că e foarte bine.