| 101Aem a întrebat:

Cat trebuie sa sufar ca sa-mi gasesc si eu feicirea? crying

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fericirea în suferință? O găsești imediat.
Baftă!

| PedoBarbie a răspuns:

Mult şi bine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu am ajuns la concluzia ca fericirea adevarata este la indemana oricui numai ca nu toti stim sa o accesam. Este o problema generala, nu esti singurul in situatia asta. Indiferent cati bani ai avea tot trist vei ramane daca nu vei sti sa te bucuri de lucruri marunte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult. Foarte mult. Extraordinar de mult.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Depinde cat de bine e ascunsa, nu suferi mai tare ci caut-o mai bine!

| deliaoana123 a răspuns:

O sa gasesti fericirea mai devreme sau mai tarziu...nu te stresa ca fix de aceea nu o sa ti-o gasesti

| Adriiana001 a răspuns:

Orice rau este spre bine. Nu o mai cauta, asteapta sa te gaseasca ea. Incearca sa traiesti fiecare clipa si sa te distrezi mereu pentru a te apropia de fericire. Si nu uita: Nici un om nu este pe deplin fericit, toti au cate o suferinta ascunsa. Bafta happy