| Clannad a întrebat:

Cata funde trebuie sa ai ca sa fi expert?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu este un numar fix. Nu conteaza mereu numarul fundelor. Sunt unii care nu aveau multe fundite dar totusi au primit functia. Important este sa raspunzi frumos si pe cat se poate corect la fiecare intrebare. Important pentru a obtine functia de expert este sa fii eficient. Adica imparti numarul de raspunsuri totale la raspunsuri castigatoare ( fundite ) si trebuie sa iti dea un numar cat mai mic. Daca ai peste 15 e prea mult pentru a fi expert. Cel mai bine este sa iti dea ca rezultat maxim 10.

| yellowalien a răspuns:

Ca sa fii expert trebuie' sa dai raspunsuri inteligente si utile, nu sa faci colectie de fundite.

| Ana a răspuns:

Muuuulte

| User a răspuns:

Multe, doamna multe.

| Bubble a răspuns:

Nu neaparat dupa funditze.Degeaba ai 200 dacxa nu dai rasspunsuri bune. si nu respectzi regulilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ia neaparat dupa funde.
Daca te voteaza comunitatea
Daca raspunzi frumos, corect etc
Daca ai vechime pe site
... poti fi expert TPU.
Succes kiss.