| anonim_4396 a întrebat:

Catalogul avon am vazut ca are pagini parfumate cu aroma din parfumul respectiv. Nu stiti daca si catalogul metropolitan are pagini parfumate big grin?

Răspuns Câştigător
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Catalogul metropiltan nu are pagini parfumate! De unde stiu? Suntb reprezentant :d

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu are dar la prima comanda de 100 roni primesti mostrele de parfum.

| Cleona a răspuns:

Catalogul metropolitan nu are pagini parfumate! am citit si pe net!

| Iulian_1082 a răspuns:

Nu doar la prima comanda de 100 lei primesti mostre de parfumuri, ci si la prima comanda de 200 lei, apoi mai primesti alte seturi cu mostre cand depasesti anumite praguri de vanzari. In plus, la fiecare comanda primesti gratuit un catalog si 5 pungulite pentru produse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalogul Metropolitan Nu are dar la prima comanda de 100 leo primesti testerele de parfum