| anonim_4396 a întrebat:

Cate absente aveti? Si la ce anume? eu doar 5nemotivate pana maine laughing
Ofer funda pentru raspunsul cel mai caraghios. happy

4 răspunsuri:
| Bogdann14 a răspuns:

Am 107 nemotivate tot pana maine.

P.S: Sunt clasa a IX-a

| Plague a răspuns:

Nu stiu ce poate fi caraghios la absente, dar am peste 40 nemotivate, la toate materiile...cand m-am plictisit de ore am plecat.

| Stefanjust4fun a răspuns:

Eu am 58 de absentelaughing
Din care 2 nemotivate
ofofof...raceala astabig grin
Una dintre ele a fost la info.I-am zis profei ca ma doare capu si ca vr sa ma duc la cabinetu medical.M-a lasat si am iesit afara, am jucat fotbal si am lipsit toata orabig grin Dar Profa S-a Prinscrying

| buzeduulci a răspuns:

Ma refeream 'caraghios' pentru ca orice absent are si o povestioara. so, tell mesmug