| mardeamor a întrebat:

Cate dintre voi ati participat la miss fie si el un concurs micut si ati castigat locul 1 dar nu pe netlaughing? cum va credeti frumoase sau dragute?love struck

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Am castigat locul unu intr-un concurs de miss facut intr-un club vara trecutalove struckma consider si draguta si frumoasalaughingnu pot sa ma decid thinking love struck

pupicilove struck

7 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu am participat mai mult la olimpiade/concursuri, n-am avut timp de frumusete, de ea m-am ocupat mai tarziu...

| hamsterx a răspuns:

Eu am participat in clasa a 6a parca thinking la scoala.am luat mentiune laughing straight face in fine, nu ma cred in niciun fel.ma cred normala happy
te pup:*

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am participat niciodat la un concurs de miss, probabil nu ma cred atat de frumoasa. dar am fost si inca mai fac de model, este doar un hobby.

| babyblue_8473 a răspuns:

Miss boboc-locul 1 laughing
Ma consider draguta.
Tu ai participat, ai castigat ceva? te pup.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu, am castigat premiu pentru cea mai frumoasa fata din lume. din lumea mea!big grin

| eeeeeeeeee a răspuns:

Vad ca pe aici sunt numai fete frumoase.sau frumoase numai? hmmmm.cred ca nu am ce cauta pe aici!laughing

| doraz a răspuns:

Prefer sa ma cred normala.frumusetea e trecatoare!