| AlexandruSmecheru2001 a întrebat:

Cate episoade are Naruto Shippuden? Va rog sa imi spuneti. dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Stefan227_6988 a răspuns:

Vreo 200
uitete pe desene animate rascuplans ca vezi acolo episoadele

11 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Eu m-am uitat la toate si cele importante sunt 176 si cele mai sputin importante adica dupa sf sun vreo 25

| SomeBody12425356 a răspuns:

214 L-eam vazut pe primele 25 intr-o zi cand n-aveam ce face

| axeman19 a răspuns:

Nimeni nu stie se tot fac din saptamana in saptamana cate unu ^^

| Kanpeki a răspuns:

Doar Masashi Kishimoto( creatorul lui Naruto)stie cate episoade va face. Pentru ca seria inca nu s-a terminat. Le poti vedea aici cu subtitrare in romana. http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/

| Mitchi a răspuns:

Momentan au aparut doar 196, dar o sa mai fie.In fiecare joi apare ep nou pe http://www.animekage.com

| Kioko9 a răspuns:

Are 400 si ceva dar la noi in ramania nu sunt decat 200, din prima serie adica shippuden. mai are inca oserie dar e diferita. oricum trebuie sa stii ca la noi in Romania sunt aparute 200, de fapt sunt 400. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit tot d 440 de episoade big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto shippuden are vreo 500 si ceva sau ceva de genu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh nah...pai nu avem de unde sa stim ca inca nu s-a terminat nici macar manga dapai anime-ul poate cine a fost in japonia sa stie sigur laughing rolling on the floor. cred ca acolo deja s-au dat toate episoadele... dar daca ar fi 400-500 cum spun altii ar fi aiurea ca nu am mai ajunge sa le vedem nici la primavara :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fro 1000

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Nimeni nu stie cand se termina ca doar acum se fac! oricum mai sunt O GRAMADA rolling on the floor) si asa vreau sa fie ca e super!