| anonim_4396 a întrebat:

Cate funda trebuie sa ai ca sa devii expertbig grin?
Sau ce mai trebuie:S?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.gabriella9.home.ro

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu e vorba numai de fundite, eu cred ca principalul motiv pentru care ar trebui sa fim aici, este pentru a ajuta pe cei care au nevoie de un sprijin, un sfat, o parere, eu ma multumesc sa stiu ca am dat macar un raspuns folositor cuiva, nu imi place sa fac pe desteapta si nici sa conurez pentru ca aici nu e concurs, daca vrei sa devi experta eu iti urez bafta, sa dai cat mai multe raspunsuri corecte, inteligente, amuzante si folositoare, ca sa fi aprecitata de ceilalti, sa nu iti bati joc si sa iei lumea si intrebarile la misto, ca nu are rost asa mai bine te abtii, bafta s sa te vad expertakiss...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa ai multa activitate pe site, multe raspunsuri apreciate de useri ca folositoare si inteligente.

| M4RK a răspuns:

Nu conteaza numarul de fundite ci raspunsurile folositoare, amuzante, si inteligente alea iti fac mai mult rank adica poti sa ajungi mai repede expert
happy by pingu

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Devi expert daca ai multe funda dar pentru raspunsuri cu adevarat utilewinking
Dau un ex prost "Cate degete are o reptila "
Asta e parerea mea happy.

| antonius74 a răspuns:

Nu conteaza numarul de fundite, ci raportul raspunsuri fundite. ex: tu ai 10. 000 raspunsuri, dar numai 50 de fundite...asta inseamna ca ai raspuns mult, dar nu neaparat si folositor. daca ai 500 raspunsuri si 50 fundite, inseamna ca 10% din raspunsurile tale au fost cele mai bune, deci ai sanse mai mari sa devi exepert.
bineinteles, trebuie sa fii nominalizata de ceilalti membri ai comunitatii, deci asta inseamna ca trebuie sa le inspiri cerlolalti incredere si sa vada ca te pricepi la a ajuta oamenii. desigur, asta inseamna ca dai raspunsuri utile si cat mai bune, de fiecare data cand ai ocazia. nu evita sa consulti un dictionar sau o enciclopedie ca sa te asiguri ca ceea ce zici e adevarat...

| mada12 a răspuns:

Sa fi expert nu inseamna sa scrie sub imaginea ta "expert"... expert inseamna sa dai sfaturi bune si utile...Multe.winking

| Instinkt a răspuns:

Nu conteaza catew ai conteaza numarul de raspunsuri si numarul de raspunsuri corecte sa fie cat mai apropiate si de preferat peste 100

Răspuns utilizator avertizat
| Skadred a răspuns:

Ca sa devii expert TPU trebuie sa raspunzi la cath mai multe intrebari, si sa fii activa pe sitewinking adica sa intru foarte des pe elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intrebasem asa de curiozitate, .ca nu vreau eu acum sa devin expert sau mi-am facut cont doar sa devin experTlaughing
era curiozitatea mare. dar din pacate nu dau funditahappy