| symo_2617 a întrebat:

Cate funda trebuie sa ai ca sa devii expert TPU? e greu sa >devii?

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Ca sa devii expert iti trebuie minim 100 de fundite.Nu e greu trebuie doar sa raspunzi cu cat mai multa seriozitate si cat mai folositor pentru cel ce pune intrebarea.Mult succes!kiss

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i adevarat.Iti trebuiesc de la 500 in sus.Eu de cind trag si nu mai ajung.

| juniper a răspuns:

Nu trebuie neaparat fundite, dar tu vrei fundite sau vrei sa-i ajuti pe oameni? Incearca sa ii ajuti dand raspunsuri inteligente si folositoare.

| Bacemi a răspuns:

Ca sa devii expert trebuie sa fii un membru respectabil al comunitatii, sa dai raspunsuri de bun simt in primul rand. Mai apoi trebuie sa fii eficient, asta insemnand ca daca imparti numarul tuturor raspunsurilor la numarul de fundite sa iti dea maxim 10 sau pe aproape. E greu sa devii deoarece sunt foarte multe persoane deosebite care au intaiete. Dar in timp, daca esti serios poti ajunge.

| Razvan a răspuns:

Sa stii ca nu asta trebuie sa fie scopul.In fond suntem aici sa ajutam, sa-i ajutam si mai ales sa ne ajutam.Cum am mai zis titlul de expert se da unor persoane care sa fie demne de elhee hee
Dupa cum probabil ai observat deja, deoarece Raluca anunta mereu pe blog cand se alege un nou expert si motivul alegerii lui
Bafta!hee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu conteaza numai numarul funditelorwinking Conteaza sa intri maides pe site, sa ai multe raspunsuri inteligente, folositoare si amuzantebig grin Sa ai si fundite ( numarul lor nu e un numar exact happy Peste 100winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu depinde in mare parte de funda.
Da, este greu sa devii expert.
Dc crezi ca nu toata lumea nu este expert?

| radu75 a răspuns:

Ma abtin. Vad ca unii au mare pasiune cu funditele astea. Eu nici nu stiu daca am luat vreuna pana acum(sunt doar de 10 zile pe TPU). Nu ma intereseaza funditele! Ma bucur ca pot fi uneori de folos, atat!

Răspuns utilizator avertizat