| laura_9178 a întrebat:

Cate ore se fac de matematica pe saptamana la profulul mate-info simplu?

Răspuns Câştigător
| Sabina_1904 a răspuns:

Eu sunt la profil de mate info si fac 4 ore pe saptamana, dar am dirig de mate si mai e o materie mi se pare ca se numeste optional si am 5 ore de mate si una de dirigentie.

6 răspunsuri:
| broscutsaaa a răspuns:

Eu din cate stiu se fac 4 sau 5 ore de matematica si 1 de info. big grin in clasa a9a. iar in clasa a10a, la fel cu orele de matematica si cresc cele de info, si tot asa pana`ntra 12àhappy

| broscutsaaa a răspuns:

Eu sunt la stiinte:d

| dotcube a răspuns:

In a 10-a tot o ora de info este, din a 11-a sunt 4 orehappy

| Sabina_1904 a răspuns:

Ps: de info am 3

| laura_9178 explică:

In clasa 9 :p?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt intr-a XII-a la mate info si fac 7 ore de matematica pe sabtamana si 4 de informatica big grin