| DanielsGotSpeish a întrebat:

Cateva semne ca o fata te place?

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă le-a spus prietenelor ca te place! atunci este adevărat 100%

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fulgere, rupere de nori etc.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Atunci cand iti face cu ochiu.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Buna,
Atunci cand o fata te place, incearca sa fie cat mai mult in preajma ta, te urmareste cat mai mult cu privirea (mentine contactul vizual), incepe sa se balbaie, se impiedica, este neindemanatica, incearca sa para 'cool', rade la glumele tale (chiar si in cazurile in care sunt mai putin reusite), incearca sa te ajute si se ofera sa faca unele lucruri pentru tine si mereu iti aproba afirmatiile...
De asemenea, mereu va face astfel incat sa fie in locurile unde esti si tu, aparent 'accidental'. Si nu in ultimul rand, va apela la prieteni comuni pentru a afla informatii despre tine.
Deci, daca ai bifate majoritatea lucrurilor astea si in plus, prietenii iti spun ca aduce vorba despre tine, e clar!
Sper ca te-am ajutat.

| DanielsGotSpeish explică (pentru QElenaBoghiu):

Ultimele doua sunt adevarate.
nu prea imi dau seama
imi spun prietenele ei ca spune ca ma place si alte chestii cand nu-s eu prin preajma.

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Trebuie sa adaug spuselor tale ca e adevarat DOAR in cazul fetitelor imature.
Femeile NU procedeaza asa, si nici fetele serioase/inteligente cat-de-cat.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Plato):

Într-adevăr. În cazul adolescentelor.

De aceea a pus în categoria "Adolestenti "

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Exista si adolescente care gandesc.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Plato):

Totii oamenii gândesc.
Totul depinde de experiente.

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Nah.

| DanielsGotSpeish explică (pentru Plato):

Mda, ma intreb de ce nu-mi spune mie laughing)
nu e nici-o rusine frate.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru DanielsGotSpeish):

Dacă le-a spus prietenelor ca te place! atunci este adevărat 100%