| florynna903 a întrebat:

Cati ani are lady gaga si ce se mai aude de ea?

Răspuns Câştigător
| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, lady gaga are 25 de ani, fiind nascuta pe 28 martie 1986. Pai am vazut ca nu mai e nimic nou despre ea in ultima perioada, am vazut ieri la stiri pe Pro Tv ca a cazut de pe scena din cauza tocurilorlaughing...a scos o melodie noua si respectiv,, Born This Way". Cam atea stiu, nici nu prea o mai vad asa de tare in centrul atentiei cum era odata, nu ne mai impresioneaza cu nimicstraight face. momentanlaughing

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Din cate stiu eu Lady Gaga are 24 de ani (Anul acesta implineste 25 de ani) si a lansat o piesa noua in acest an (se numeste ''Born This Way'')

http://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw

| Karinakari99 a răspuns:

Buna!
Lady Gaga are 25 de ani.Nu se mai aude nimic de ea.
Papa.

| ExTaZy a răspuns:

Are 24 de ani si am vazut pe foarte multe forumuri/site-uri ca isi lanseaza un parfum din sange si ati citit bine SPERMA rolling on the floor))))!
Serios!

| Cici4Mici a răspuns:

Lady Gaga are 25 de ani, s-a nascut in data de 28 martie 1986, dar nu stiu ce se mai aude de ea.