| KinG_5058 a întrebat:

Cati cm sunt intre labele din fata si cele din spate ale unui basset hound? Scuze de categorie, dar imi trebuie un raspuns URGENT! FUNDA+VOT LA TOTI

Răspuns Câştigător
| Vyktor_6375 a răspuns:

Salut. Din câte știu eu lungimea unui baste hound variază. Când e mic poate avea o lungime de la 30, 4 la 60, 9 cm iar când e mare, mai ales dacă e mascul poate avea de la 60, 9 la 91, 4. Dacă intenționezi să îi iei o cușcă sau ceva de genul ăsta recomand să iei una pentru căței maribig grin o zi faină