| niku93 a întrebat:

Cati din voi cautati pe google raspunsul la intrebarile voastre inainte sa cereti ajutor tpu.ro?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-i pun pe altii sa munceasca in locul meu, asa ca in majoritatea cazurilor (95%) il consult pe batranul Google inainte sa pun o intrebare (de regula ajung sa-mi rezolv singura problemele si intrebarea se "evapora", nu mai ajunge sa fie postata pe TPU). N-o fac sau o fac foarte rar in cazul unor intrebari filozofice, conversationale, tip sondaj sau puse pentru amuzament (la Trivia/Amuzante).

P.S. O rugaminte, un sfat, o atentionare pentru Toti (P.U.):

Nu uitati, TPU si Google sunt doua lucruri diferite! TPU nu e un motor de cautare! Nu mai puneti intrebari inutile, la care va poate raspunde cu usurinta Google! El nu-si pierde timpul, noi - da! Plus, in mod sigur stie mai multe.

(cine se simte, stie ce are de facut; cine nu - imi cer scuze pentru deranj, o zi buna in continuare!)

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Eu tot timpul caut pe googlehappy
Pa, pa.

| YoYo a răspuns:

Pai eu.folosesc TPU ca ultima speranta.cand chiar nu gasesc pe net is chiar nu gasesc apelez la TPU happy bft

| vis a răspuns:

Daca ai cauta pe google ce sens ar mai avea TPU? :-) nu ai gandit intrebarea. Eu unu ma mai uit din cand in cand dar mai stau si aici sa ajut sa fiu ajutat ca sunt lucruri care nu le gasesti pe google

| VladestepeTPU a răspuns:

Mulţi cred, eu fac aşa:
"întrebare? TPU'
şi apar rezultate.

| andreeafbz a răspuns:

Eu nu :d pe TPU gasesc imediat raspunsul

| CrazyYoyo a răspuns:

Paithinking daca nu ma ajuta nmn caut rasp la intrebarea mea pe TPU dupa daca nu gasesc nimic pun eu intrebarealaughing

| zkira67light a răspuns:

Ma eu cand raspund nu caut ca de obicei stiu da daca nu stiu sa raspund cum trebuie atunci o las balta si ma fac ca nu stiu si nu pun nici o intrebare