| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi faceti sport, sau exercitii pentru a va mentine greutatea, slabi, sau poate pentru a va simti mai bine?hee hee. Cat timp?big grin

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu prea fac sport.si se vede. Dar am inceput recent o dieta si e bine momentan, cu sport si toate alea.

| Marii a răspuns:

Fac in fiecare seara o ora juma. Ma relaxeaza foarte mult. happy

| AnaisC a răspuns:

Eu sunt fata, si da fac sport cate 100-300 de abdomene pe zi ca sa ma mai relaxez...

| Alisa a răspuns:

Eu fac inotlove struck. si fitness. inot fac 2 ore sambata si 2 ore duminica. si fitness fac o zi da, una nu, cam 2 ore. happy. imi place inotul, si il fac pentru a ma relaxa si in felul acesta ma si mentin, la fel si fitness-ul.

| sy46 a răspuns:

Eu... 6 zile/7 sala+ inot si sauna, tenis.In cursul saptamanii stau cam2 ore, 3 la sala iar sambata staumai mult, 6 ore.(2-3 ore la sala, restul la bazin)

| Cleona a răspuns:

Eu fac sport si gimnastica, dar merg la lectii pentru ca imi place!

| maddy_1722 a răspuns:

Eu fac sport, pentru a ma mentine slaba si fac sport cam in jur de o ora in fiecare zii!

pup dulk3, maddy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac sport pentru ca am nevoie la dans.si m-am saturat pana in gat de exercitiile astea, dar asta este!

| cristiano_6675 a răspuns:

Eu fac sport, si asta ma face sa am un corp foarte idial si ma simp foarte bine, n-am probleme cu spitalurile niciodata!