| igrec005 a întrebat:

Cati sunteti fani The Vampires Diaries? Eu una sunt inebunita dupa acest serial si acum ca s-a terminat sezonul 2, paraca innebunesc. Ce ar trebui sa fac ca sa ma scap de asteptarea asta pana in toamna cand probabil va aparea sezonul 3?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu sunt maaaaaare fana! love struck
eu iti recomand cartile, si un alt serial cu vampiri

| Ariia a răspuns:

Citeste cartile. Seamana destul de mult. le poti imprumuta de la o biblioteca sau sa ti le achizitionezi.

| Dannadawnn a răspuns:

Te inteleg.Si eu sunt innebunita dupa serialul asta! Il ador! Si eu ma plictisesc, deoarece eram obisnuita sa ma uit aproape in fiecare zi.sadsadsadcryingcrying.

| MloveM a răspuns:

Buna mia! Ca sa poti scapa de aceasta 'asteptare' te poti uita la alt serial tot cu vampiri iti recomand true blood sau the gates happy! sper ca te-am ajutat si poate dai si o mica fundita happy