| คиค a întrebat:

Caut in zadar si nu gasesc o sonerie pentru telefon care sa zica ceva in cenul : "Te suna fratioru' "

Dau fundytza./ big grin

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Http://www.zedge.net/voice-maker-tool/ Îti faci cont, scrii "te sunã frãtioru` " sau ce vrei tu, alegi vocea pe care o vrei, cu fundal cu chestii trestii ce mai e pe acolo, salvezi si ti-o pui pe telefon. :) Eu am asa "hai acasã" :)), soneria lu` mama :))

1 răspuns:
| rallu_6013 a răspuns:

Deci nu o sa gasesti pe net asa ca mai bine te-ai inregistra si inregistrarea ai pune-o ca sonerie cu placere tonguebig grin