| anonim_4396 a întrebat:

Caut inspiratie, ma puteti ajuta? vreau sa scriu ceva din suflet care sa te faca sa te gandesti la lucruri din adancul inimi atunci cand citesti, vreau ceva care sa ma inspire cu adevarat, cel mai bun raspt ia funda big grin

Răspuns Câştigător
| marzemanuel a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda sa citesti cartea:Napoleon Hill – De la idee la bani, are sa iti schimbe viata si gandirea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa scrii ceva din suflet, de acolo trebuie sa te inspiri. Nu din ideile altora.