| Pitiica15 a întrebat:

Caut neste statusuri noi (nu de piti !pig Urgent . Pliss puppy dog eyes ( Cele mai multe au Funda batting eyelashes )

Răspuns Câştigător
| xChocoLat3 a răspuns:

M`am săturat de vorbe! Vreau fapte love struck Nu poveştihee hee.

Sunt mereu cu zâmbetu pe buze love struck Nu`mi prea pasă ce urmează :-J Ce contează. Visez la nebunii love struck Trăiesc din fantezii Eu sunt ce ai visaaat. love struck

De obicei nu crezi până nu vezi cu ochii tăii dacăă se poate love struck Când visele devin REALITATE! day dreaming

şi`mi vine câte`odată s`arunc day dreaming Grijile Problemele Cu mâinile smug sus în aer love struck

Că mergi în faţă sau în spate învaţă să trăieşti cu MACSIMA INTESITATE! :X love struck.

Când eram copil era uşor să zbor peste tot când visam! :X

Ok,am inteles ideea, nu ma placi :-J
Dar, obisnuieste'te cu gandu' ca n'ai ce sa'mi faciwinking!

Într`o zi am să reuşesc love struck, voi avea tot ce`mi doresc day dreaming Nu contează preţu care trebuie să`l plătesc :-J Cu susţinere, Sau fără susţinere sigh Pe mine o să mă găseşti după linia de sosire smug.

Are o aura ce te-atrage, whistling
Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace. blushing
E atat de tacuta, don't tell anyone
Misterul iti provoaca o privire pierduta.batting eyelashes

De la distanta pare mica rau, :-J
Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau. big hug
Pentru tine de neatins, blushing
Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins? :X.

♥ Îi număr pe degete că sunt puţini ca eii. :-x

Nu eşti unic în această lumehee hee Mai sunt mulţi ca tine :-J, Dar ca minehee hee Crede`mă că sunt puţine. :*

A friend it`s all I need. :X

La bine si la greu Ea e cu mine mereuu` :X Te iubesc! :*

Cuz` the love Is all we need love struck.

Ai mei, ai mei, ai mei N`au avut habar Cat de sus, cate de sus pot Eu sa saar. smug

Un pachet de ţigări e ca premiul la Lotto. Sunt oameni ce zâmbesc doar in albumul foto. oh go on

Traiesc din viseeeee :X Chiar daca multe din ele sunt interzisehee hee.

Nu pote fi totul din mătase şi satin :-J Deaia tot ce e frumos … Dureaza al dracului de puţin sad

Rolul meu preferat? blushing De copil răsfăţat. :X

Shhh - Hainele sunt jos
Acum o urmeze ce e mai frumos
Shhh – Până în zori şi iar

Stii, in spatele blocului la prima tigara...
Eram verde albastru am zis ca nu o mai fac a doua oara!

E fenomen. Imagineaza-ti-l cum vine...
Mersul lui de Johnny Bravo se remarca in multime...
Specimen care exista doar in filme...
De categoria a treia, dar in fine...

Cred c`ai pus prea mult (wow) Şi nu mai pot; Stai puţin Stau; Bă, mă vezi; Te cred; Mă crezi; Te-aud; M-asculţi; Te văd; Eşti praf!

Tu, o să te duci dracu!
Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi!
Tu vii, tu pleci, te-ntorci...
Tu nu spui nu... whistling

Să nu plângi pentru ziua de ieri [-x Că mâine e o nouă zi şi trebuie` să speri.; x

Zici că sunt nebună Şi privesc cu lene`n gol Ca să`mi revin cred c`am nevoie de ajutoor. blushing. \m/.

Fete cuminţi, asta vor băieţii răi, CLAR! Băieţi răi asta vor fetele`n general. :X:X =p~

te-am dat peste cap cu al meu stil de copil teribil devil.

Ai bani, maşina si ţoale de firma Dar ce folosoh go on, Te fac oricum, dintr`o privire eşti pe jos!winking

♥ M`ai părăsit` da` gându` iţi e tot la mine day dreaming!

♥ Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii` love struck day dreaming

♥ ~ Nu eşti primul` care pleacă Da` eşti primul` sincer care aş vrea ca într`o zi să se întoarcă ● Te iubesc ● ~ love struck

♥ Sunt departe de tine şi`mi este forte greu! sigh Te rog să nu mă uiţi că eu te voi iubi mereu! love struck

Poate chiar şti ce zic love struck Sau poate`o iei in glumă! oh go on

♥ | The love I have for you, All the words I've said are true, I can't live without you I'm not me without you! | ~ love struck:X ♥

♥ Dacă nu o să poţi să`mi dai mai mult te rog să pleci...
Dacă nu o să`mi dai decât atât te rog să pleci...
Să inţelegi...
Că mă atingi cu mâini prea reci... ♥

N`avem ce să vedem la televizor waiting Mai bine facem noi un film in dormitorwhistling Pun pariu c`o să ne placă smug Dacă nu mai încercăm o`dată :-J

Şi ce dacă plouă nouă ne convine, Să plouă nouă nopţi şi nouă zile Nouă ne convine! :X

You are the one for me! :-x

Cause I was born to tell you ‘ I love you! ‘ :X:X.

♥ Baby puppy dog eyes, Tell me how can I tell you That I love you more than life. :X:X | I love to be loved by you. | :X

♥ Ai fost, eşti şi vei rămâne Eroul ce`l Iubesc love struck
Promite`mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc. puppy dog eyes

Când nu mai am scăpare, un singur gând mă mai salvează
Că tu exişti acolo, singurul care contează love struck

♥ Nu am uitat că ai fost mereu când mi-a mers greu big hug
De asta te-am declarat "Eroul meu" … love struck

Sunt doar un om, un visător, sunt doar un om... ce te iubeşte enorm :X day dreaming.

Privirea ta poate să schimbe tot Pentru orişicine,tu eşti un ANTIDOT. love struck

♥ TE IUBESC,sunt de necontrolat. =p~
♥ TE IUBESC, te vreau la mine in pat blushing
♥ TE IUBESC, te vreau in fiecare seara, day dreaming
♥ TE IUBESC, este ca prima oara. love struck

Cu vederea la sentimental ce îl ai love struck
Te simţi mai bine decât în rai day dreaming
Asta este dragostea cu adevărat blushing
Orice detaliu este foarte important! puppy dog eyes

Ştii. eşti cel mai mic câştig, Dar totuşi o COMOARĂ!

Şi tu şi el si voi amân2 suflete pereche! love struck

În sufleteul meu nici`o`dată nu sunt solo, Tu eşti mereu acolo!

4 răspunsuri:
| KatJolie a răspuns:

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!

e atat de simplu,da' lucrurile cele mai simple sunt cele mai grele. happy

e langa tine cand problemele sunt multe`si tot ea e singura care are rabdare sa te ascultebatting eyelashes.

Sa pretuiesti mai mult dragostea ce ti se ofera, decat cea pe care trebuie s-o cuceresti.

O vezi cum pleacã, cu ochii goi. Eºti prea mândru sa o opreºti. Crezând ca vine inapoi.

Daca ai stii ce se afla în sufletul meu.ti'as spune iarta-ma un an fara oprirere si tot nu ai fi multumit! big grin

L-as face sa sufere si mai rau decât am patit-o eu din cauza lui! Dar, vreau sa îi arat ca eu pe bune am suflet!

Asculta-i fiecare cuvânt! Toate sunt pentru tine!

I-a zâmbit si apoi a zis: "Ai ales sa pleci! Respecta-ti macar propriile alegeri!winking

Tu ai fost totul! Si puteai fi...

Tot respectul pentru o persoana care,chiar si cu ochii inlacrimati,spune un:"Nu renunt!"

Inainte sa il intrebi pe el de ce este atat de insensibil,indiferent si rece, intreaba-te pe tine insuti, de ce iti pasa inca.

Vei intalni la fiecare colt de strada persoane care sa iti spuna ca totul se intampla cu un motiv.insa,nu vei gasi nicaieri, nici macar unul, sa iti spuna care este acela.

De atatea ori am oferit adevarul ambalat intr-un"glumeam" timid.

Secretul fericirii nu e sa faci numai ce iti place...ci sa iti placa ceea ce faci...

"De câti ani o cunostea? De niciodata. De fapt nu stia nimic despre ea; desi parea ca arata totul, era o carte deschisa, dar codificata: o aveai în mâna si n-o puteai citi fiindca nu-i cunosteai codul."

E vorba despre tine.mereu a fost.

"nu pot scrie impreuna nici doua idei care sa nu te contina pe tine intre ele...

Una din marile satisfactii ale vietii e sa faci ce altii zic ca,, NU POTI'' si culmea...sa mai si reusestiwinking

Cateodata trebuie sa ii dezamagesti pe ceilalti pentru a face ce e mai bun pentru tine.

Ne e frica sa iubim pentru ca ne este frica sa ne daruim cuiva pe care l-am putea pierde.

Trec drept prin viaþã ºi sunt mândra de trecut/ªi dacã e sã pierd tot o iau de la capãt!

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot! e ca si cum i-as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!"

Doua inimi vor rula acelasi film la nesfarsit. Lumea asta pare plina doar de prosti ce s-au iubit!

M-am saturat sa te cred atat, Sa imi spui ca ma iubesti, atat de mult. Dar de fapt tie nici macar nu ti-a pasat, Daca suntem împreuna, sau s-a terminat.

Ti-ai cautat jumatatea prin multe, majoritatea erau copile care se credeau adulte.

Câteodatã îmi place sã cred cã marea e doar a mea. Si de multe ori îmi doresc si eu sã fiu ' marea ' cuiva.

Eram dispus sa-ti ofer totul si mi-ai frant aripile-n zbor. Iubeam sa te ador!

if you want to be happy, then be.

take me as i am, or watch me as i go.

i will love you till they take my heart. [ she believed she could so she did love struck ]

pentru ca atunci cand iubesti, scrii numele lui oriunde love struck

Te dezamãgisem a nu ºiu câta oarã, dar nu erai acolo sã vezi.

To Write Love on her arms.

daca te intrebi ce mai fac, daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac...

Nu vreau sa te pierd, dar nu-mi dai de ales.Visele vin, visele se duc... vin altele.bineinteles.

Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...

Si m`am trezit tarziu, cand as fi vrut, nimic din toate astea sa nu fi pierdut.

nu`ti spun ca te iubesc, pentru ca a`si spune prea putin.

| xChocoLat3 a răspuns:

love struck. Aceleaşi vise, aceleaşi sentimente o singură iubire 2 inimi dependente una de alta şi gata eşti drogu` meu. love struck

♥ ţine minte că acolo undeva există o fată care n`o să te uite nicio`dată! love struck

♥ Crede`mă … că oricât am greşit n`a fost o clipă să nu te fi iubit! love struck

Nu mă lăsa să plâng încă o noapte Nu pot dormi dacă nu`mi eşti aproape ştiu ca vreau iluzii dar nu`mi pasă, Dacă sunt fericită nu contează! love struck

Câte nopţi am aşteptat să vii Ruptă de realităţi, trăind în poezii Nu credeam să te mai întâlnesc Dar tu ai apărut şi vreau să`ţi mulţumesc! :*

I wonder why, we can’t be together one more time puppy dog eyes
Baby all I do is wonder why confused
I wish I could be again with you, and talk to you day dreaming

Te iubesc! love struck Nu arunc cuvinte înainte [-x Că e lucru ce se simte love struck Nu zis prin cuvinte no talking

♥ Îmi doresc să trecem prin război noi doi! … doi copii care visează la soare după ploi! love struck

Nu mai face pe duru, n`ai motive s`o facihee hee
Amintirea`i încă vie, dar preferi să taci, că te prefaci, happy
Displaci pe oricine cu zâmbetul tău fals oh go on
E acelaşi ca`n prima zi când eu am zis "Pa! Te las!"batting eyelashes

şi poate crezi că greşesc oh go on E felul meu de a fi love struck Nu ai inţeles tu Va întelege altu a 2`a zi smug

Fără tine parcă viaţa e mai frumoasă Cât despre ce a fost … Nu`mi pasă!

N`ai fi vrut şi tu să fie alt`cumva?batting eyelashes în definitiv dacă ai vrea te`ai schimbahee hee.

Şi orice ar fi făcut cineva petru a`i împiedica ea îl vedea pe el si el doar pe ea! love struck

Totu` între ei mergea foarte bine Dar uite că problemele apar de la sine :-J

Acum nu este sfârşitul jocului [-x Sfârşitul unui capitol e începutu următorului! love struck

Şi`au dat seama că între ei a fost un vis îndeplinit şi au realizat că ori`ce început are un sfârşit! sad love struck

Te`ai plictisit de mine … Foarte bine îţi zic pa, eu am ţinut la tine tu voriai altceva tongue

Îmi este greu, dar n`o arăt [-x Aşa sunt eu happy Mă mint că e bine, mă mint că nu mi`e dor de tine :-J.

Habar n`ai tu oh go on Ce dragoste ţi-am purtat eu ţie!winking

Nu pot lega sentimnentele de cuvinte oh go on

Prima oară mi-ai cerut un foc dar nu aveam thinking şi`acum regret că nu ţi-am dat de`atunci foc cu orice gaseam :-l devil!

♥ Află că zâmbesc şi fără tine! happy

| DjRalu a răspuns:

-DND,imi omor timpul!
-Ba te deranjez, criminalule!

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoarelove strucklove struck

Intr-o zi ne-am intalnit, ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit,
si intr-o zi ne-a despartiT

Traim intr-o lume nebuna.
D'aia ar trebui dusa, saraca, la sanatoriu
Pentru un indragostit, lumea nici nu mai exista. Iubirea a dizlocat-o si i-a luat locul. Nu fii asa disperata
C-ai iesit si tu odata nefardata,
K vreau doar sa te rog
Sa ma ajuti sa schimb o roata!
nu va mai drogati.suntem deja destui
Simt ca totul s-a schimbat
am un sens cu-adevarat
simt prea multe pentru tine
sper ca si tu pentru mine
nici nu pot sa iti explic
as vrea sa-ti trimit un plic
cu sentimente si iubire
ar fi usor pentru mine
dar trebuie sa-ti vorbesc
sa iti spun ca
TE IUBESC :X:X:X:X:X
Simulez comportamente care nu-mi apartin, si le simulez sincer, ca nici eu nu mai stiu cine sunt. O fac de dragul tau,de-al lor, de-l meu care as vrea sa fiu nici eu nu stiu!
jmecherita bija bija
am o viata de trait
si in lacrimi am iubit
am plecat si tine minte:
"nu iubi fara cuvinte \" :X
adio e un cuvant, adio e durere, dar eu nu-ti spun adio, iti spun la revedere!
merg spre sco@l@.
m@ int@lnesc cu prieten@ me@ eu ii spun @zi @vem biologie d@m test.E@ spune nu conte@z@ copyez @cum e or@ de biologie e@ copy@Z@ proful de biologie o prinde e@ f@ce : dede e devin@ pentru c@ mi`@ spus @ d@m test deci eu nu mi`@m inv@t@t trebui@ s@ copyeZ
Uita-te la mine si vei vedea tot ce iti place
Stau in pat si ma gandesc cum fac maine sa chiulesc?

mir, mir, mir, te bag in cimitir,
de dai buzz sau un mesaj
te bag fara nici`un caz.

Hai pa-pa-pa-pa-pa-pa
maine poate-i altceva,
iti mai repet odata buzu,
e ca si un pact de il dai de 2 ori,
vei fi unul dintre noi*
iubeam sa te ador acum iubesc sa te omor
Sper ca te-am ajutat... FUNDAbatting eyelashes?happy

| Pitiica15 explică:

Nu asa de dure.