| coooooo a întrebat:

Caut persoane de peste tot care doresc sa fie reprezentanti avon.Cine doreste sa devina va rog lasa-ti aici mesaj. Aveti sute de beneficii si premii daca sunteti reprezentanti si eu am sa va explic tot tot tot.va pup

Răspuns Câştigător
| Lavina145 a răspuns:

Hei asi dori eu sa fiu (daca mai e valabila oferta)

| coooooo explică (pentru Lavina145):

Desigur.Lasa-mi idul tau aici :*

| Lavina145 a răspuns (pentru coooooo):

Ce virsta e valabila pentru asta?

| coooooo explică (pentru Lavina145):

Pai daca ai peste 18 ani, poti deveni reprezentant pe numele tau. Daca ai sub 18 ani poti sa te faci reprezentant pe numele mamei sau al tatalui sau al cuiva din familie, dar ei nu trebuie sa faca nimic big grin iti rebuie doar o copie de buletin si atat.De restul te ocupi tu. Daaca doreste mai multe informatii despre premile pe care le castigi si oferte lasa-mi idul tau terog :*

| Lavina145 a răspuns (pentru coooooo):

Sorina_cool_99>

| coooooo explică (pentru Lavina145):

Tocmai ti-am dat add big grin