| anonim_4396 a întrebat:

Caut poze cu fete roscate, stiti poze dinalea la care se dau tag pe facebook, sa imi trimiteti link va rog. multumesc

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Intră pe LittleTag.com.
Baftă.

| aliiibeiiibiii a răspuns:

Paii uite un site pe care sunt poze suuper.eu de pe acel site iau poze pentru tagg:*http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&query=redhair

| aliiibeiiibiii a răspuns:

Sau daca vrei da-mi id tau ca am facut rost de niste poze cum iti doresti tuhappy

| Queen15 a răspuns (pentru aliiibeiiibiii):

Heii,vreau si eu.Iti dau id-ul meu? big grin

| aliiibeiiibiii a răspuns (pentru Queen15):

Dami-lbig grin Sau mai bine adauga-ma tu in lista..balan_aly_maria1999..big grin