| anonim_4396 a întrebat:

Caut prietena din bucuresti pentru o relatie de lunga durata
bazata pe incredere sinceritate si fidelitate... ce zici vrei/?

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Imi cer scuze ca ma bag, dar o relatie bazata pe incredere, sinceritate si fidelitate nu cred ca se gaseste pe 'net.
Adica, na, daca e sa fie iti urez foarte mult noroc si sa fiti fericiti, dar treaba cu anuntul pe 'net e ca si cum ai da anunt la matrimoniale si ai oferi ceva pentru ca o fata sa te placa.
E doar parerea mea! Bafta! si mai bine ai gasi fata potrivita in viata reala nu pe 'net!
Inc-o data succes si sper sa-ti fi fost de ajutor.
Pa!

3 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Esti sigur ca n-ai confundat TPU cu. matrimoniale.ro? Si oricum,du-te si tu pe afara. Invita o colega sau ceva la Unirii,Ior,Carol, Izvor etc straight face asa se face o prietena, nu cautand pe net. oh go on

| andra_9015 a răspuns:

Nu mi-o lua in nume de rau.dar sunt atatea site-uri de matrimoniale sau de genu'...deci nu mai umpleti tpu-ul cu chestii de'astea.exista o gramada de site-uri de socializare.nu cred ca sunteti atat de disperati incat sa stati sa postati peste tot.oh go on

| Feliciann a răspuns:

Cauta, Funda?