| deliri1 a întrebat:

Caut prietena! :X pentru cele intresate id meu: diego_dinamo96

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Da' mai nou TPU e site de matrimoniale? Nu zau, esti patetic!
laughing
Da-ti si numarul de telefon, o sa ai mai mult succeshee hee

| Villy0po a răspuns:

Incearca sa gesesti o fata care este aproape de tine,pe care o cunosti si cu care te-ai putea intalni,nu pe cele care o sa-ti ia ID, nu o sa va puteti intalnii, iti da si tie nijthe poze modificate si gta zici tu "ce frumos e asta"...de unde...incearca sa stai cu o fata "reala"