| EdwardAlex a întrebat:

Caut servere de samp nou deschise pentru a le popula ( max 10 playeri ) daca stiti puteti sa mi le postati aici

5 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

Haide pe Patricks-Romania 89.33.242.132:7777 big grin

| Whiteb2k a răspuns:

Ncă nu ai auzit de comunitatea Booter? Alatura-te si tu unei comunitati unde chiar merita sa joci!
Forum: www.booter.ro
SA:MP: rpg.booter.ro

| Razvan1290 a răspuns:

89.33.242.173 Server Samp rog de durata la 15 on se aleg liderii

| Tiganila_Luci_1995 a răspuns:

Buna.Doresti un sever de samp populat?
Intra pe rpg.forteam.ro:7777.Avem joburi unice precum Miner,Ingrijitor de plaja,Postas,Fisher. Avem multe factiuni in care este activvitate precum departamentele:PoliceDepartament (PD),Federal Bureau Of Investigations(FBI), NationalGuard(NG). Avem si mafii precu m GrovveStreet,TheTriads, Yakuza, RussianBoys, LosFiore, Ballas.Sunt si factiuni pasnice precum:SMURD, TaxiCompany, Gouvernament, HitmanAgency, NeedForSpeed. Avem o comanda pe care nu o gasesti pe alte server care este /gratar(In game/joc)si o sa primesti un RespectPoints in 10 minute. Avem un staff competent care stie sa-si faca treaba.
Avem si forum unde poti sa faci cerere de a intra in factiuni, reclamatii, dar avem si panel unde poti sa vezi cine esti online, sa-ti vezi ce ai pe cont.
Forumul este:www.forteam.ro/forum,iar panelul este:www.forteam.ro
Scripterul&ownerul este RedForce.
Te asteptam cu mult drag.

| Alex97Ionut a răspuns:

Bine ai venit pe www.scaredzone.com
Suntem in cautare de :
1.Staff activ
2.Servere
3.Designeri
Desigur poti intra si pe serververele noastre:

Servere de CS
-In Curand

Server de SA-MP
- Scared RPG [0.3z] - Level 3 + 15.000.000$ - Big up
Address: rpg.scaredzone.com:7777
Players: 35 / 75

Server de MineCraft
- Mc.scaredzone.com
Mod: Survival
Version: 1.7.2
Si altele.
Intra si tu pe cea mai tare comunitate de gaming.