| icewolf a întrebat:

Caut sfaturi despre cum sa pot sa cuceresc fete?

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Urucu_1984 a răspuns:

laughing Sa fii mereu dragut, ingrijit, sa ai un comportament frumos... si sa stii cand si cum sa faci complimente!

9 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

In ziua de azi daca nu ai morman nu prea ai sanse.

| untu a răspuns (pentru Kanpeki):

Nu are importanta si nu trebuie sa conteze dragostea pentru interes material ca nu tine mult!

| RAY a răspuns:

Cumperi o carte de asta de cum sa devi alfa si se vor topi fetele dupa tine, placerea e involuntara asa ca asteapta sa te placa o fata

| syd2 a răspuns:

Daca nu ai noroc cu infatisarea, sau daca nu ai un corp facut la sala n-o poti face. Fetele se uita doar la infatisare, poti fi tu macar si Rutherford + Socrate + Mozart, n-o sa te bage in seama.

| Betty12345678 a răspuns:

Fii calm, amabil, prefa-te ca-ti pasa si incearca sa nu te gai de gol ca vrei doar sa o ***

| AKARA0 a răspuns:

Îți iei un BMW
Glumesc laughing

Pai in primul rand trebuie sa ai atitudine și să te dai la fata care îți place, fa-i gesturi, cumpără o ciocolata că sa o îndulcești sau altceva ce ii place ei, baga-te in vorba cu ea să vedeți dacă aveți lucruri in comun și ai să vezi o sa să topească după tine.

| maite13 a răspuns:

Câstigă la loto

| Darie_Ionut_1991 a răspuns:

Ai nevoie de multi bani. dragostea e superficiala in ziua de azi.

| untu a răspuns (pentru Darie_Ionut_1991):

O dragoste adevarata nu are valoare si nu are nevoie de bani!