| Bluemind112 a întrebat:

Caut tobosar (13-16 ani) ( vreau sa imi deschid o trupa de amatori big grin )

6 răspunsuri:
| Cidul a răspuns:

Salut!
Ti-ai gasit tobosar? Eu bat la tobe foarte bine, sunt mult mai in varsta decat ceri tu si momentan nu am instrument, dar am experienta vietii.

| Bluemind112 explică:

laughing pai da eu sunt mic am 14 ani happy si caut sa imi deschid o trupa de amatori big grin (sunt chitarist)

| wdylf a răspuns:

Mai e valabil?

| Bluemind112 explică (pentru wdylf):

Mai e valabil, la ce instrument canti, de la 1 la 10 ce experienta ai si cati ani ai, repet nu caut experienta cu carul, chiar putina, dat fiind ca eu nu sunt de nota 10 la chitara big grin

| Elly_Vaduva_1995 a răspuns (pentru Bluemind112):

Vb pe mess: vaduva. elly@yahoo.com

| Elly_Vaduva_1995 a răspuns:

Sunt tobosar am 16 ani si nu am prea mare experienta, daca vrei sa vorbim mai multe id meu este: vaduva. elly
astept raspuns.